Pośrednictwo sukcesji przedsiębiorstw - zakup i sprzedaż

Wskazówki

Wskazówki do umieszczania ogłoszeń

Żeby Państwa ogłoszenie zostało łatwo znalezione i żeby ukazało się wedle Państwa życzenia, prosimy zwrócić uwagę na następujące:

  • Prosimy napisać najważniejsze informacje w tytule (ponieważ będzie on widoczny jako pierwszy, zanim ktoś kliknie w ogłoszenie): np. "Obszar Białystok: trzygwiazdkowy hotel na sprzedaż“ lub "Warszawa: poszukiwana możliwość współpracy w kancelarii adwokackiej". Także wyszukiwarki takie jak Google będą szczególnie zwracały uwagę na taki tytuł i przy wpisaniu odpowiedniego słowa wyszukiwania, będą wysoko pozycjonowały Państwa ogłoszenie.
  • Prosimy o wypełnienie w miarę możliwości wszystkie proponowane przez nas pola, jesli oczywiście pasują one do Państwa ogłoszenia, również kryteria filtrowania na końcu. To uczyni Państwa ogłoszenie na portalu Sukcesja-Polska.Com łatwiejszym do wyszukania.
  • Radzimy pisać krótsze teksty. Prosimy napisać wszystkie ważne informacje w skróconej formie lub w punktach na początku Państwa tekstu. Powód: Obecnie wiele osób przegląda ogłoszenia na smartphonie lub tablecie. Takie osoby nie czytają często takich ogłoszeń dokładnie do końca, chcąc oszczędzać oczy.
  • Mogą Państwo dodać do treści ogłoszenia link – do Państwa strony internetowej lub np. do informacji o możliwościach zamieszkania lub spędzania wolnego czasu w Państwa regionie.
  • Jeżeli narazie chcą Państwo pozostać anonimowi, prosimy kliknąć na odpowiednie pole. Zainteresowani mogą wtedy zgłosić się do Państwa przez portal Sukcesja-Polska.Com. Prosimy zwrócić uwagę na to, że ewentualne zapytania zainteresowanych muszą zostać odblokowane ręcznie (działanie przeciwko Spam), dochodzą one zatem nie bezpośrednio po rozesłaniu, lecz możliwie w kolenym dniu roboczym.

  • Na naszej stronie mogą się ogłaszać wszyscy ci biznesmeni, którzy chcą albo sprzedać, albo kupić, albo zainwestować w wybrane przedsiębiorstwo. Na naszym portalu mogą więc ogłaszać się różne podmioty gospodarcze, w tym te, które prowadzą taką działalność, jak franczyza. Zapewniamy wsparcie firmom, które są zlokalizowane na terenie całego kraju. Polska jest głównym obszarem naszego działania, jednak nie oznacza to, że na naszym portalu nie mogą się ogłaszać zagraniczne firmy. Wyszczególnione branże na stronie umożliwiają dodawanie ogłoszeń ściśle dopasowanych do rodzaju prowadzonej działalności.